Suņu mūžs ir pārāk īss, tas ir viņu vienīgais trūkums. A.S. Tērnbuls

Read more at: https://minikar.ru/lv/zdorove/statusy-pro-sobak-aforizmy-pro-sobak/

"Suņu mūžs ir pārāk īss tas ir viņu vienīgais trūkums"!

A.S. Tērnbula


2018. gada 9. septembrī pie manis no Baltkrievijas atceļoja mans pirmais Haskijs un tad sākās mūsu piedzīvojums kurš joprojām turpinās!

Esam jauna Sibīrijas Haskiju audzētava kurā šobrīd dzīvo četri Sibīrijas Haskiji un Vācu dogs. Suņi mums ir ģimenes locekļi, zviln gan gultā, gan arī savu laiku pavada ārā. Savā mīļākajā gadalaikā ZIEMĀ haskijs izvēlas labāk uzturēties ārā, jo ziema un sniegs tā ir šīs šķirnes vislielākā laime!

Mūsu pirmie kucēni bija pa visam nesen 31.12.2020, Maijai piedzima skaisti, pieci pūkaini kucēni, no šī metina pie manis palika interasantas nokrāsas kucīte mājas vārdā "Fiji", no otra metiena tika atstāta melnbalta kucīte "Nairobi" un pelēki balts puika "Bils". Nairobi ir ļoti veiksmīgi uzsākusi savu izstāžu karjeru un ir TOP LATVIJAS GADA LABĀKAIS KUCĒNS NO VISĀM ŠĶIRNĒM 2022! Visiem mūsu suņiem ir veiktas veselības pārbaudes, suņi ir brīvi no displāzijas un iedzimtām acu problēmām ( kataraktas,glaukomas). Pārsvarā nodarbojamies ar suņu izstādīšanu izstādēs un vaislas darbu, bet lai Haskijs būtu ideālā kondīcijā suņi arī tiek nodarbināti velkot riteni (bikejoring), sliktākos laikapstākļos suņi tiek nodarbināti uz speciāla skrejceliņa, jo enerģija ir jāiztērē!

 Un jāatceras vienmēr, ka NOGURIS HASKIJS IR LABS HASKIJS!

Katrs metiens ir pārdomāts un iepriekš analizēts, lai radītu pēc iespējas labākas kvalitātes kucēnus.Mūsu audzētie Sibīrijas haskiji ir ieguvuši augstus novērtējumus starptautiskajās izstādēs, čempionu titulus! Un viņi ir lieliski sporta suņi un mājas mīluļi.Visi mūsu kucēni tiek identificēti ar mikročipu, saņem vecumam atbilstošas vakcīnas, ES istabas dzīvnieku pasi, tiek vairākkārtīgi apstrādāti pret parazītiem.Visi kucēni tiek socializēti gan ar bērniem, cilvēkiem, citiem suņiem.

      Jaunajiem kucēnu īpašniekiem vienmēr sniedzam konsultācijas uz visiem viņu jautājumiem! Jāatceras, ka Sibīrijas Haskijs nebūt nav viegla šķirne, suns ir ar savām šķirnes  īpatnībām! Ja suns netiek nodarbināts, tas savu enerģiju izliks demolējot mājokli. Haskijs ir darba suns, šī šķirne tika radīta lai skrietu,  vilktu kamanas,  būtu izturīga veicot lielus attālumus. Haskijs ir bara dzīvnieks kuram noteikti ir svarīgi būt kopā ar savu ģimeni vai sugas brāļiem, Haskijs nemīl vientulību!

       Ja Jūs interesē kucēna iegāde no mūsu audzētavas, vai rodas kādi jautājumi saistībā ar šķirni, lūdzu, sazinieties ar mums!